joi, 6 ianuarie 2011
Protest impotriva escaladarii pretului combustibililor
Protestul de la benzinarii trebuie să CONTINUE! Aşa că, români, haideţi să nu ne mai lăsăm călcaţi în picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere şi să-i facem să vadă ce înseamnă să PIARDĂ BANI! Fiţi solidari cu noi şi în zilele de 17, 18 şi 19 ianuarie 2011 NU ALIMENTAȚI, NU INTRAŢI ÎN NICIO BENZINĂRIE ! Mergem cu mijloacele de transport în comun, cu bicicletele sau pe jos, dar NU MAI ALIMENTĂM MAŞINILE pt. a nu le mai umple buzunarele! Dacă am fi toţi de acord şi am face un sacrificiu ar putea scădea preţurile carburanţilor !!!”
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu